Talent Manager(ka)

Interesują Cię ludzie i ich rozwój? W ludziach dostrzegasz diamenty, a w sobie jubilera, który potrafi je oszlifować i wyciągnąć z nich co najlepsze?

Rola Talent Managera/ki w naszej organizacji może Ci się spodobać! 🙂 

Problematy to przede wszystkim ludzie, którzy wspólnie działają i grają do jednej bramki i wspólnie szukają  rozwiązań problemów społecznych tam, gdzie inni boją się zapuszczać. 

Chcemy się dalej rozwijać i właśnie dlatego szukamy Talent Managera/ki do naszej organizacji. 

Co robi Talent Manager/ka?

 • Dba o rozwój zespołu (jako całość, ale też każdego z osobna).
 • Pilnuje, aby wszystkim dobrze się pracowało.
 • Poszerza nasz zespół o kolejne nietuzinkowe osoby.

Czego Talent Manager/ka może oczekiwać od nas?

 • Nauczymy Cię pracować w nowoczesnym zespole (tj. potrafimy w narzędzia, takie jak Google Workspace, Slack, ClickUp – jeśli ich nie znasz, to z nami szybko je opanujesz :))
 • Dostaniesz dostęp do szkoleń i narzędzi dostępnych dla NGO za free.
 • Jesteśmy otwarci na pomysły, sugestie i wszystko, co z Twojej perspektywy będzie potrzebne w rozwoju talentów w naszym zespole.
 • A jeśli znudzi Ci się bycie Talent Managerem/ką, to możesz rozwijać się też w innych dziedzinach (np. pisanie tekstów, social media).

Co dalej?

 1. Napisz maila na rekrutacja@problematy.pl z tematem „Talent Manager/ka na pokład”. Prześlij w nim informacje o sobie — może być to klasyczne CV, ale może być to po prostu lista Twoich umiejętności, silnych stron lub portfolio. Oprócz tego podziel się z nami, dlaczego chcesz do nas dołączyć w roli Talent Managera/ki. 
 2. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe 🙂 
 3. Otrzymasz od nas zadania — związane z tym, czym zajmuje się u nas Talent Manager/ka. 
 4. Po otrzymaniu twoich odpowiedzi spotkamy się na Google Meet, aby lepiej się poznać, opowiedzieć o fundacji oraz omówić zadanie  i zadać Ci kilka pytań.

Pin It on Pinterest

Share This