Zespół

Ludzie, bez których Problematów by nie było
Krzysztof Kołodziński

Krzysztof Kołodziński

Prezes fundacji

Inicjator całego przedsięwzięcia. Uwielbia rzucać pomysłami i szukać rozwiązań tam, gdzie wcześniej nikt nie szukał. Świetnie odnajduje się w improwizowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Kamila Grela

Kamila Grela

Social Media Ninja

To ona mówi Krzysztofowi: „Stój. Zaczekaj. Pomyśl!”. Pani fotograf i grafik. To jej zawdzięczamy wszystko to, co wygląda ładnie i przejrzyście. 🙂

Katarzyna Mamzer

Katarzyna Mamzer

Redaktor Naczelna

Z wykształcenia biotechnolog, na co dzień zajmuje się bakteriami. W wolnym czasie poznaje inne kraje i kontynenty podróżując lub ucieka w świat fantazji przy kawie i dobrej książce.

Agnieszka Franus

Agnieszka Franus

Manager Projektu Rzut Beretem

Pracuje jako „łącznik” między potrzebującymi rozwiązania a tymi, którzy te rozwiązania dostarczają. Poszukuje balansu pomiędzy wymaganiami a możliwościami. Wolne chwile spędza na spacerach po mniej lub bardziej utartych szlakach albo w kinie na filmach mniej lub bardziej znanych.
Hanna Piskorska

Hanna Piskorska

Jeśli nie wymyśla nowych połączeń smakowych w kuchni, to chodzi po lesie i rozmyśla, jak rozwiązać wszystkie problemy świata. Mało mówi, ale bacznie obserwuje. W wolnym czasie siedzi pod kocem z kotem na kolanach i książką, pędzlem lub igłą w ręce.

Wojciech Jaracz

Wojciech Jaracz

Redaktor

Miłośnik słowa pisanego, nauk humanistycznych i terapii zajęciowej. Uparcie walczy ze zjawiskiem wykluczenia społecznego. W wolnym czasie lubi prowadzić długie rozmowy ze swoim psem.

Sylwia Bernaś

Sylwia Bernaś

Social Media Ninja

Uważna i skrupulatna obserwatorka otaczającego ją świata. Gdy coś przyciągnie jej uwagę, nie waha się stawiać pytań. Uwielbia śpiewać, głaskać koty, robić twórcze rzeczy oraz zamyślona przechadzać się wśród piękna natury.

Pin It on Pinterest