Zespół

Ludzie, bez których Problematów by nie było
Krzysztof Kołodziński

Krzysztof Kołodziński

Przedstawiciel

Inicjator całego przedsięwzięcia. Uwielbia rzucać pomysłami i szukać rozwiązań tam, gdzie wcześniej nikt nie szukał. Świetnie odnajduje się w improwizowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Kamila Grela

Kamila Grela

Social Media Ninja

To ona mówi Krzysztofowi "Stój. Zaczekaj. Pomyśl!". Pani fotograf i grafik. To jej zawdzięczamy wszystko to, co wygląda ładnie i przejrzyście 🙂

Katarzyna Mamzer

Katarzyna Mamzer

Redaktor Naczelna

Z wykształcenia biotechnolog, na co dzień zajmuje się bakteriami. W wolnym czasie poznaje inne kraje i kontynenty podróżując lub ucieka w świat fantazji przy kawie i dobrej książce.

Hanna Piskorska

Hanna Piskorska

Jeśli nie wymyśla nowych połączeń smakowych w kuchni, to chodzi po lesie i rozmyśla, jak rozwiązać wszystkie problemy świata. Mało mówi, ale bacznie obserwuje. W wolnym czasie siedzi pod kocem z kotem na kolanach i książką, pędzlem lub igłą w ręce.

Wojciech Jaracz

Wojciech Jaracz

Redaktor

Miłośnik słowa pisanego, nauk humanistycznych i terapii zajęciowej. Uparcie walczy ze zjawiskiem wykluczenia społecznego. W wolnym czasie lubi prowadzić długie rozmowy ze swoim psem.

A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo nie bylibyśmy w miejscu, w którym teraz jesteśmy, gdyby nie wsparcie niżej wymienionych:

  • Rafała Malinowskiego, który podjął się z Krzyśkiem i Kamilą zadania stworzenia organizacji (wtedy jeszcze jako stowarzyszenie zwykłe Maraton Pomysłów Społecznych)
  • Krzesimira Rabajczyka, który jako jeden z pierwszych uwierzył w misję organizacji i bez którego nasz Maraton Pomysłów Społecznych by się nie odbył
  • Marty Bugaj, której grafiki często ozdabiały nasze teksty i media społecznościowe, a dzięki której znaleźliśmy swoje miejsce również na Pintereście
  • Zuzanny Skoczek, która swoją energią mogłaby zawstydzić niejedną polską elektrownię
  • Małgorzaty Furtak, której poczucie humoru i otwartość udzielały się nam wszystkim
  • Michała Damazyna, który przyniósł naszym treściom quizy
  • Natalii Bujnowskiej, która uwierzyła w naszą misję i formowała początki ekipy redakcyjnej.

Dziękujemy wam wszystkim!

Pin It on Pinterest